Produkty pre
LOGISTIKU:


Sklady

Podsystém Sklady zabezpečuje sledovanie pohybu a množstva tovaru alebo materiálu v skladoch, pričom podporuje technológiu čiarového kódu. Zariadenie PDT (prenosný dátový terminál) komunikuje so systémom a podáva okamžité informácie o skutočnom stave na sklade.
Program poskytuje informácie skladového hospodárstva - príjemky, výdajky, rezervácie, komisie. Umožňuje sledovanie dátumu spotreby, prehľad zapožičaného tovaru, presuny medzi skladmi, generovanie odoslaných faktúr, či predaj na hotovosť.
Ďalej obsahuje funkcie pre inventúru skladu, prehľad prijatých došlých faktúr, kontroly presunov skladov, kontrola hotovosti a porovnanie s fiškálom, mesačnú uzávierku skladu a rôzne iné.
Artikle je možné naskladniť podľa pozícií a sledovať potom ich stavy v pozičnom sklade. Systém umožňuje efektívne riadenie skladu a eliminuje omylnosť užívateľa.


PDT snímač slúži ako pomôcka skladníka pri prijímaní, vyskladňovaní tovaru alebo fyzickej inventúre. Každý prijatý, resp. vyskladnený tovar sa nasníma cez EAN kód do čítačky čiarových kódov (PDT snímača) s príslušným množstvom. Nasnímaný tovar sa môže stiahnuť do IS E3M. Pri príjme položiek z OPDT na sklad sa automaticky vytvorí hlavička predpríjemky s odberateľom "OPDT" a zosnímaním čiarového kódu sa zistí prijímaná položka, ktorá sa vloží do predpríjemky. Podobne pri vyskladnení tovaru zo skladu sa automaticky vytvorí výdajka, a snímaním tovaru cez OPDT sa vkladajú položky do výdajky.

Súbory na stiahnutie:

Využitie PDT v IS E3M   [pdf 789kB], [ppsx 2650kB]


E3M riešenie pre:

Obchod
Výroba
Ekonomika
Riadenie

Kontakt:

+421 33 791 39 11
info@etrim.sk
Kukučínova 18, Piešťany

Chcete vedieť:

O firme
Referencie
Mapa stránky

Ponúkame:

Produkty
Služby
Copyright © 2015 ETRIM s.r.o.